• Instagram
 • Facebook
 • Linkedin
 • WhatsApp

Alternatif Gerilim Testleri

 YDTCW Silindir Tipi Transformatör Sistemleri
AC Transformatör test setleri orta seviye kapasite değerini test etmek için Dizayn edilmistir. Bu sistemler kararlı gerilim gerektiren sistemler için uygundur. Bu sistem de dizayn yapısı sayesinde, gerekli miktarda alanı tutarak çok yüksek gerilim seviyelerine ulaşmasını sağlar.
1800 KV, 9 MVA, 30 A

YDST SF6 Gaz izoleli AC Hipot Test Seti
YDST Serisi SF6 gaz izoleli AC hipot test set, hava platformları, vakum tüplerinin, kesiciler, şalt cihazları, ve diğer elektrikli cihazlar alanında test için ekonomik bir çözüm sunar. Serisinin tüm modelleri, el arabası ile taşınabilirlik için monte ve giriş hattı kablosu, birbirine kablo ve yeraltı kablolarına ile komple gelmektedir.

KVF AC/DV Kilovoltmetre

AC / DC KILOVOLTMETERS, geniş bir yelpazede önemli işlevler kaplar her türlü modern yüksek gerilim laboratuvar ve test alanında vazgeçilmez bir araçtır. Bu cihaz, elektrik sistemleri için temel bir alettir. KVF serisi AC / DC KILOVOLTMETERS iki bölümden oluşturmaktadır. Bir AC / DC RC gerilim bölücü, diğeri SG3005 AC / DC pik gerilimi ölçer. AC/DC kilovoltmetre nominal gerilimde sürekli çalışabilir olarak tasarlanması ve hassas ölçümü ile ön plana çıkmaktadır.

SG3005 Dijital AC/DC ölçüm sistemi
SG3005 Dijital AC / DC Ölçüm Sistemleri, ölçüm hassasiyeti için mikroişlemci kontrollü olup; AC, DC ve gerilim dalga bozulma ve dalgalanma faktörü test etmek için de kullanılabilir. SG3005 bir arıza veya atlama meydana gelmeden önce son gerilim ölçümünü hafızaya depolayıp ve gösteren bir flash detektörü hayata geçirmiştir. Cihaz, yüksek bir doğruluk derecesi gerekli olan yüksek gerilim laboratuvarlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

 

SGM Rezonans Test Seti
SGM, kapasitif test nesnelerini geliştirme test için, sabit bir frekansta (ağırlıklı olarak 50 veya 60 Hz), sürekli değişkenlik gösterebilen bir alternatif (AC) gerilim üretimi için kullanılır. Ayrıca saha testleri için de bu cihaz uygulanabilir. Ancak SAMGOR bu uygulama ile frekans ayarlı rezonans test sistemlerine alternatif olarak daha uygun bir çözüm oluşturabilir. Kablolar, kapasitörler, geniş yelpazede olan döner makinalar, güç trafoları kapasitif test objeleri olarak nitelendirilebilir. Rezonans tipi test sistemleri 50/60 Hz de HV testleri yanı sıra, 20 ile 300 Hz arasında değişebilen frekans ve hızlı değişime cevap verebilen dinamik test yapısına sahiptir. Tam sinüs dalga gerilim özelliği sayesinde Rezonans test sistemleri HV AC dayanım testleri için çok uygundur.

 • Ayarlanabilir Frekans Türü:
 • Frekans 20-300Hz
 • 1200KV
 • 12MVA
 • Ayarlanabilir İndüktans Türü:
 • Frekans 50Hz/60Hz
 • 1600KV - 30MVA

YDSW Gaz İzoleli Transformatör Sistemleri
SF6 izolasyonlu testi transformatörler metal-clad (CBS) ve trafo ekipmanları test etmek için tasarlanmıştır. Geleneksel trafo GIS’e doğrudan flanşlı olabilir. Bu nedenle, kapsülleme yararları PD testleri için gerekli olan test sırasında etkin kalır. Bu sistem kolay taşınabilir ve kurulabilir özelliği ile müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

 • 800Kv, 4A için PD <2PC

TAWF & LBH Bağlantı Kapasitör ve Filtreleri

TAWF serisi birleştirici kapasitörler, yüksek gerilim PD sinyallerinin ayrılması, (ek filtreleme endüktans TAWF tipi) AC gerilimleri ölçme ve YG tarafında manyetik alanı azaltıcı enstrüman olarak kullanılmaktadır.

CTT Kablo Test ve Terminasyon Kontrol Sistemi

CTTS serisi, su yalıtımlı kablo montaj öncesi testleri ve yalıtımı yüksek gerilim kablolarını test etmek için kullanılır. Bu cihazlar PD ölçümleri, darbe gerilim testleri, tan delta testleri ve arıza testleri için kullanılır. Nominal olarak 700 kV a kadar olan gerilimleri mevcuttur.

ACA – 2000 AC Sistem Bilgisayar Kontrol Sistemi

Bu Endüstriyel PC tabanlı kontrol sistemi HV AC test ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sistemi Windows tabanlı bir işletim sistemi yazılım paketi ile çalışmaktadır. Aktif ve pasif güvenlik, bağımsız dış acil durum şalterleri, yazılım korumaları, grafik sembolleri ve hızlı anlaşılması için durum bilgileri gibi sistem uygulanmaktadır. Bir protokol dosyası daha fazla bir hesaplama için kullanılabilir.

HİZMETLERİMİZ
Dugan Global