• Instagram
  • Facebook
  • Linkedin
  • WhatsApp

Darbe Gerilim Testleri

CDY Darbe Gerilim Generatörü
CDY serisi darbe gerilim generatörü 10kV ile 7200kV arasında ayarlanabilen yıldırım ve anahtarlama darbe gerilimleri üretir. Aynı zamanda ekstra ekipman eklerseniz değişken, titreşim, artan dalga üretmek için kullanılabilir. Enerji aralığı 2.5 kJ -720 kJ. SDY serisinde S, E, L ve H olmak üzere dört tipi mevcuttur. IEC, ANSI / IEEE yanı sıra diğer ulusal test standartları da içerir.


IMCS Bilgisayar Kontrollü Ölçüm Sistemi
IMCS Darbe gerilimli kontrol sistemi, özellikle YG darbe test ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Bu, ölçme ve kontrol sistemi; yüksek gerilim ekipmanlarını, endüstriyel bilgisayar kontrollü sistemi aracılığıyla, analiz edebilir. Sistem, verileri otomatik olarak depolar ve bilgi platform oluşturur. Endüstriyel bilgisayar kontrollü sistem kullanımı darbe jeneratörünü güncelleme imkanı sağlar. Test laboratuvarlarının temel unsurudur.
Sanayi ve teknoloji standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir, sistem güvenilir, istikrarlı ve yüksek doğrulukta çalışmaktadır.


SG3004 Darbe Analizör Sistemi
Yüksek Gerilim Darbe Analyzer sistemi, herhangi bir yüksek gerilim ekipmanının kalitesinin değerlendirmek için kullanılır. Test edeceğimiz yüksek gerilim ekipmanına dalga şekli hızlı olan gerilim darbesi uygulanır. Gerilimdeki değişiklik tespit edilir. Test ettiğiniz ekipmanın izolasyon kalitesi hakkında bilgi verir. Bu cihaz kullanıcı dostu yazılım araçları ile analiz raporu ve grafiği kolaylıkla hazırlanabilir. Modern test ihtiyaçlarını karşılayan kompanze çözümler sunar. Test ekipmanı hakkında daha doğru ve hızlı bilgiler elde etmemizi sağlar. Ölçümler ve değerlendirmeler uluslararası standartlara göre yapılmaktadır. IEC 61083, IEC 60076, IEC 60099 ve IEC 60230. Dijital Darbe Analizör sistemi Darbe Gerilim Test Sistemi ile entegre edilebilmektedir. USB veya Ethernet kablosu kullanılarak ana bilgisayar tarafından kontrol edilebilir.


TR – AS Dijital Darbe Gerilim Olçum Sistemi
IEC 61083 Standartlarına uygun, HV testleri sırasında Yıldırım ve Anahtarlama Darbe gerilim dalga şekillerinin analizi ve ölçümü. Transformatör testleri sırasında kayıpların karşılaştırılması için uygun 10, 12 veya 14 bit çözünürlüklü menü odaklı kontrol sağlayabilen grafik program. DKD Kalibrasyon ile Tam ve testere dalgalar için referans standart ve referans ölçüm sistemi


OP – T Dijital Işık Kontrollü Ateşleme Cihazı
OP-T dijital ışık kontrollü ateşleme cihazı, YG testleri aynı anda tetik ateşleme kontrol için geçerlidir. Senkron ateşleme cihazı, “dijital senkron ateşleme kutusu optik denetleyici” ve “dijital ışık kontrollü senkron ateşleme kutularından oluşur.” Işık denetleyici dar darbe genişliği ateşleme sinyali alır ve hafif bir tetikleme sinyaline dönüştürür ve daha sonra gecikmeksizin dijital fiber optik iletim yoluyla ateşleme kutusu sinyal gönderir. YG ateşleme alanında boşluk boyunca kutuları tetikler.


SGS H & SGS V Yatay Ve Dikey Küre Boşluğu
SGS H veya SGS V tipi küre boşlukları AC ve DC darbe gerilim kalibrasyonu için kullanılabilir. Bu hareketli küreler yatay ve dikey olarak kullanılabilir. Dikey versiyonunda küreler arası mesafe uzaktan elektriksel sürücülerle ayarlanabilir. Yatay konumda da iki kürede izolasyon malzemesi ile kaplı yüzey üzerine monte edilir. Dolayısıyla darbe AC ve DC gerilimi atlamasını sağlar. Hatta bu boşluk tepe gerilimler için atlama olarak da kullanılması mümkündür.


RE 2302 Tekrarlayan Darbe Generatörü
RE 2302 model tekrarlayan darbe jeneratörü, darbe doğrultusunda anahtarın değişiklik yoluyla farklı parametreler seçilerek çeşitli dalga şekillerini simule edebilen bir tür ekipmandır. Bu motorlar; reaktörler, güç transformatörleri trafo bobinin iç darbe ve darbe gerilim dağılımı (potansiyel fark) simülasyon test ve izolasyon seviyesi için kullanılan bir ekipmandır. Bobine hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda yüksek gerilim darbe jeneratörü, orta ve terminal parametreleri önceden belirlenmiş iletim özellikleri kablo ve bobinin dalga formu için kullanılır. Şarj gerilimi genliği 0-400V ayarlanabilir. Tekrarlama frekansı 25 Hz.

HİZMETLERİMİZ
Dugan Global