• Instagram
  • Facebook
  • Linkedin
  • WhatsApp

Kısmi Deşarj Ölçümü

 SG 4008 Çok Kanallı Kısmi Deşarj Ölçüm Sistemi
SAMGOR güçlü anti parazit özelliği olan ve 6 tane kanala kadar destek verebilen bir kısmi deşarj ölçüm sistemi tasarladı. Ölçüm sonuçları ayrı ayrı pencerelerde gösterilebileceği gibi aynı pencere içinde de gösterilebilir.

SG 4003 Kısmi Deşarj Ölçüm Sistemi
SG4003 ölçüm sistemi, deşarj testinin başarılı yada başarısız olduğunu sonucuna ulaşılması için kullanılan kolay ve uygun bir yoldur. Cihaz kısmi boşalma testi için tüm IEC ve IEEE / ANSI standartlarına uygun Bir analog dedektöre sahiptir. SG4003 sadece PH seviyesi ve uygulanan test gerilimi ölçer. Fiyat konusundaki uygunluğu ve pratikliği ile yardımcı bir eleman olarak kullanılabilir. Not: SG4003 Kablo Arıza yer Testi için de kullanılabilir.

SG9101 Kısmi Deşarj Ölçüm Sistemi
SG9101 Girişim Ayırt Kısmi Boşalma (PD) Detektör enstitüsü tarafından geliştirilen yeni tip bir aparattır. Bu cihaz daha önceki 3 tipinin en iyi özelliklerinin toplandığı bir üründür. Zaman penceresi ile işbirliği sayesinde ve dış indüksiyon gibi etkenlerden etkilenmeme özelliği ile uygun ölçümler yapabilir.

SG4201 PD Konumu Sistemi

PD konumu detektörü Samgor tarafından geliştirilmiştir. Bu cihaz elektriksel elemanların yerel deşarjlarını test etmektedir. Sonic-elektrik patent teknolojisine sahip üç boyutlu uzayda dönüştürücü yapısı bulunur. Doğru bağlantı yapılmadan sonuç vermez ve kullanıcıyı uyarır. Bu cihaz yaygın olarak kuru transformatör, anahtarı, devre kesici, kablo terminali ve çeşitli elektrik ekipmanları diğer kısmi boşalma bulmak ve tespit etmek için kullanılır.

SG4101 Kısmi Deşarj Kalibratoru

SG4101 küçük bir pil ile çalışan ve kalibrasyon için kullanılan bir sistemdir. Sinyal çıkışları aralıkları 0.5,5,50,500 PC dir. Tetikleme devresi, harici bir ışık kaynağı senkronizasyonu üzerinde gerçekleştirilmiştir.

JZF-9 Kısmi Deşarj Kalibratoru
SG4101 küçük bir pil ile çalışan ve kalibrasyon için kullanılan bir sistemdir. Sinyal çıkışları aralıkları 0.5,5,50,500 PC dir. Cihaz <0.1us, darbe genişliği <100ns darbe yükselme zamanına sahiptir. Süper pozisyon detektör özellikleri ve çözünürlük kapasitesi , 0 – 200 us gecikme süresi ile bir çift darbe üreticisine sahiptir.

HİZMETLERİMİZ
Dugan Global