• Instagram
  • Facebook
  • Linkedin
  • WhatsApp

Saha Testleri

DC Dielektrik Dayanım Test Seti ( SG-V Series )
SG-V serisi DC hipot Test cihazı güç kablosu ve baslıkları, motorlar, jeneratörler ve diğer elektrikli donanımın testlerini yapar. Her iki modelde de iki giriş kablosu, bağlantı kablosu ve yüksek gerilim çıkış kablosu mevcuttur.

SG9103 Kablo Ariza Yeri Tespit Cihazı
SG9103 Taşınabilir Kablo Arıza tespit test cihazı, portatif olup, kullanımı son derece kolaydır. SG9103 Taşınabilir Kablo Arıza tespit test cihazı ile kablo düşük direnç, kablo yüksek direnç, kısa devre, açık devre, atlama arızalarının tespitinde kullanılır. Ayrıca Yeraltı kablolarının uzunluğu da ölçülebilir.


SG2008 AC İzolasyon Test Seti
SG2008 otomatik 12 kV sığa güç kaybı test seti santrallerde veya trafo merkezlerinde ağır manyetik alanlarda çalışabilen, generator ve trafo ile elektrik donanımının güç katsayısını ölçmek için tasarlanmıştır. Ayrıca laboratuvarlarda yüksek doğruluk testleri için kullanılabilir. Hassas dijital olcu aletleri ile ölçme yapılabilir. 12kV / 200 mA frekans dönüşüm güç ünitesi, referans kondansatör (CN) ve diğer elektronik devrelere de dahil olmak üzere test seti all-in-one bir yapıdır. Harici bir güç kaynağı sayesinde test yelpazesi genişletilebilir. Cihaz ağırlığı düşük olduğundan kolay taşınabilmektedir.

DSG-II Yüksek gerilim Generatörü
Bu ürün generatör, elektrik motorları, transformatörler, paratonerler, kapasiteler ve en önemlisi güç kablolarında arıza yeri tespiti için çok kullanışlıdır. Birçok kablo arıza detektörü ile donatılmış bir cihazdır. Bu cihaz son teknolojiyi içerir ve saha testleri için çok güvenli ve kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Test cihazi büyük şirketler, fabrikalar, enerji santralleri için zorunluluktur.

HİZMETLERİMİZ
Dugan Global